Dnia 23.02.2021 roku zorganizowano konkurs w formie testu online w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Uczniowie zmagali się z trudnymi pytaniami dotyczącymi języka polskiego. Brało w nim udział 27 osób.
Oto wyniki:
I miejsce: Jan Kempa z kl. 2et5
II miejsce: Wiktoria Węgłowska z kl. 2et
III miejsce: Zuzanna Jackowska z kl. 1ap
IV miejsce: Piotr Czubaj z kl. 3dt
Sławomir Kowalczyk z kl. 2ab
Kacper Molski z kl. 1ct5
Bartosz Patan z kl. 2ap
Jan Przybylski z kl. 1et5
Gratulujemy odwagi i kolejnych miejsc na podium wszystkim uczestnikom ? Nagrody otrzymacie w czerwcu ?

„Z lekturami szkolnymi za pan brat…” – wyniki konkursu dla Maturzystów
Dnia 5 marca br. zorganizowaliśmy konkurs dla Maturzystów pod tytułem: „Z lekturami szkolnymi za pan brat…” Wzięło w nim udział 13 osób. Oto wyniki:
I miejsce: Jakub Walkowiak z kl. 4at
II miejsce: Bartosz Kozłowski z kl. 4at
III miejsce: Witold Bartoszak z kl. 4at
IV miejsce: Michał Stanisławski z kl. 4at
Dariusz Bejma z kl. 4at
Wszystkim Maturzystom gratulujemy !!!

tip     mpk