Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
Informacje

Drodzy Uczniowie i Uczennice!
Zachęcamy Was do korzystania z pomocy psychologicznej w zakresie rozwiązywania problemów szkolnych, osobistych i rodzinnych, oczywiście z zachowaniem pełnej tajemnicy i dyskrecji. Możecie zwracać się do nas z każdą sprawą, z którą sami nie potraficie sobie poradzić. Możecie liczyć na uwagę i wsparcie, współpracę lub towarzyszenie w podejmowanych decyzjach zawodowych i tych życiowych, które sprawiają Wam trudność.

Szanowni Rodzice!
Psycholog szkolny jest również do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo korzystać z indywidualnych porad i konsultacji w zakresie rozwiązywania problemów opiekuńczo -wychowawczych oraz z pomocy i wsparcia w trudnych, kryzysowych sytuacjach, które dotyczą Państwa dzieci, a uczniów naszej szkoły.
Zachęcamy Państwa do kontaktu i umówienia się na spotkanie. Proszę pamiętać, że jesteście Państwo partnerami w pracy wychowawczej dla nauczycieli.
Liczymy na współpracę z Państwa strony, gdyż wtedy pomoc jest bardziej skuteczna.

MIRA

ANA

IVE2

 

 

 

 

 

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

tip     mpk

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo