Godziny przyjęć nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

LP

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Miejsce/nr telefonu

1.

Gabryelewicz Marek

Czwartek

10.00-11.00

Pokój nr 11

2.

Kromólski Robert

Środa

14.25 – 15.25

Pokój nr 105

3.

Żołyński Adam

Poniedziałek

15.00 – 16.00

Sala 106

4.

Michalski Jan

Czwartek

11.00 – 12.00

Pokój nr 4 (WS)

5.

Kowalów Sławomir

Wtorek

18.00 – 19.00

Pokój nr 3 (WS)

6.

Pilarski Maciej

Środa

12.00 – 13.00

Pokój nr 2 (WS)

7.

Andrzejewski Krzysztof

Wtorek

Środa

6.30 – 7.00

6.30 – 7.00

Pom.nr 31 WS

Pom.nr 31 WS

8.

Bąk Magdalena

Wtorek

14.25 – 15.25

Sala 213

9.

Bętkowski Adrian

Czwartek

9.40 – 10.40

Sala 213

10.

Blinkiewicz Karina

Wtorek

Czwartek

8.25 – 8.55

8.25 – 8.55

Pokój nauczycielski

Pokój nauczycielski

11.

Borach Arkadiusz

Wtorek

9.00 – 10.00 (co drugi tydzień)

Pokój nr 8

12.

Borach Marzena

Wtorek

10.50 – 11.50

Zaplecze 112

13.

Bulski Jerzy

Środa

11.40 – 12.40

Pokój nauczycielski

14.

Budziński Dominik

Poniedziałek

12.35 – 13.35

Sala 9W (WS)

15.

Ciosek Karolina

Poniedziałek

10.35 – 11.35

Pokój nauczycielski

16.

Deneka Kazimierz

-

-

-

17.

Drzazga Elżbieta

Czwartek

11.40 – 12.40

Pokój nauczycielski

18.

Federowicz Bartosz

-

-

-

19.

Grudzińska Małgorzata

Wtorek

Środa

6.30 – 7.00

6.30 – 7.00

Pokój nr 214

20.

Grzegorzewski Grzegorz

Czwartek

13.35 – 14.35

P. Nauczycielski w-f

21.

Haberko Katarzyna

Piątek

10.50 – 11.50

Sala nr 206

22.

Hajek Mirosław 

Czwartek

12.00 – 13.00 (co drygi tydzień)

Pom. nr 34 (WS)

23.

Jarmołowicz-Lemke Dorota

Piątek

9.40 – 10.40

Sala 209

24.

Kaliński Ryszard

Środa

13.00 – 14.00

Hala WS

25.

Kieliszewska Agnieszka

-

-

-

26.

       

27.

Klessa Karina

Poniedziałek

13.30 – 14.30

biblioteka

28.

Kobyliński Maciej

Poniedziałek

12.40 – 13.30

p. Nauczycielski w-f

29.

Konert-Grzelak Justyna

Poniedziałek

17.00 – 18.00

Sala 213

30.

Kowalczykiewicz Aleksandra

Wtorek

11.40 – 12.40

Sala 213

31.

Kowalkiewicz Krzysztof

Poniedziałek

11.40 – 12.40

Pokój nr 4 (WS)

32.

Królikowski Robert

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Pom. nr 34 (WS)

33.

Kwaśniak Anna

Piątek

10.40 – 11.40

Pokój nauczycielski

34.

Kwaśniewski Andrzej

Czwartek

13.30 -14.30

Sala 1 a

35.

Kwiatkowska Anna

Środa

13.30 – 14.30

Sala 213

36.

Lubiński Piotr

Środa

14.30 – 14.30

Pokój nauczycielski

37.

Lenzner –Spalony  Agnieszka

-

-

-

38.

Madajczyk Jakub  

Czwartek

13.30 – 14.30

Pokój nauczycielski

39.

Magas Monika

Poniedziałek

Wtorek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Sala nr 102

Sala nr 102

40.

Nowacka Katarzyna

Wtorek

8.00 – 9.00

biblioteka

41.

Nowicki Janusz

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Hala WS

42.

Ostrowski Stanisław

Poniedziałek

12.30 – 13.30

Sala 112

43.

Oszmałek Dariusz

czwartek

10.30 – 11.30

Pokój nauczycielski

44.

Paczyńska Aneta

Środa

9.50 -10.50

Pokój nauczycielski

45.

Pawlak Dariusz

Wtorek

7.00 – 8.00

Sala 103

46.

Pietrasz Mirosław

Środa

11.40 – 12.40

Zaplecze 1a

47.

Płończak Grzegorz

Wtorek

10.35 – 11.35

Pokój nauczycielski

48.

Płachecka Anna

Wtorek

Czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Pokój 214

49.

Pokrant Sławomir

Wtorek

13.00 – 14.00

Pom.32 (WS)

50.

Polowczyk Karina

Piątek

7.55 – 8.55

biblioteka

51.

Potocka Elżbieta

Poniedziałek

10.40 – 11.40

Pokój nauczycielski

52.

Przyborowska Katarzyna

Czwartek

9.40  -10.40

Pokój nauczycielski

53.

Raczkiewicz Leszek

Wtorek

13.00 – 14.00

Hala WS

54.

Rybacka Iwona

Wtorek

9.50 – 10.50 

Zaplecze 216

55.

Rybicki Maciej

Poniedziałek

7.50 – 8.50

p. Nauczycielski

56.

Sarna Tomasz

Środa

10.40 – 11.40

Pok. 301

57.

Satel Dominik

Środa

9.50 – 10.50

Sala 18W (WS)

58.

Skalski Roman

Wtorek

13.00 – 14.00

Hala WS

59.

Smolińska Monika

Wtorek

9.50 – 10.50

Pokój nauczycielski

60.

Stroński Sławomir

Czwartek

16.05 – 17.05

Sala 25W lub tel. kontaktowy: 604 917 037

61.

Szmidt Marcin

Wtorek

11.45 – 12.45

Sala 301

62.

Sztuczka Monika

Poniedziałek

16.00 -17.00

Pokój nr 214

63.

Tomaszewska Ewa

Czwartek

12.45 – 13.45

Sala 213

64.

Walczak Ewelina

Wtorek

10.35 – 11.35

Pokój nauczycielski

65.

Wolny Robert

Wtorek

19.00 – 20.00

Pracownia lakiernicza (WS)

66.

Więcław Piotr

Środa

12.35 – 13.35

p. Nauczycielski w-f

67.

Zaremba Krzysztof

Środa

13.00 – 14.00

Hala WS

68.

Zbąszyniak Piotr

Wtorek

10.55 – 11.55

p. Nauczycielski w-f

69.

Zinovieva Yana

Poniedziałek

16.10 – 17.10

Sala 205

70.

Zglinicki Lech

Środa

8.00 – 9.00

Bad. techniczne WS

71. Lipka Andrzej Poniedziałek

12.45 - 13.30

14.40 - 14. 55

Pokój nauczycielski
logo bip duze  Biuletyn Informacji Publicznej logo UE

Zespół Szkół Samochodowych

im. inż. Tadeusza Tańskiego

w Poznaniu

KONTAKT

TEL. +48 61 8791 241

 

Deklaracja dostępności

 

Copyright

Copyright © 2024 Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.